SCHODOWSKI NA PATRONITE.PL

Kochani, dotychczas zapraszałem Was tylko na mniejsze lub większe wystawy i prezentacje, które ku mojej wielkiej radości odwiedzaliście i nierzadko otrzymywałem od Was słowa uznania. Część z Was zakupiła lub otrzymała moje prace w prezencie i teraz zdobią ściany Waszych mieszkań, domów i biur. Postanowiłem pójść dalej i zapraszam Was do aktywnego uczestniczenia w moim procesie twórczym – zapraszam do swojej pracowni. Serwis Patronite.pl daje nam taką możliwość. Każdy z Was może już od dziś być moim patronem, a w praktyce mecenasem sztuki. Zachęcam do odwiedzin i nowoczesnej formy wspierania twórcy – nie będziecie żałować. To nowy etap w moim i Waszym życiu. Serdecznie dziękuję.

“Patronite.pl to nowoczesna platforma, która łączy utalentowanych twórców z ich odbiorcami. Portal wskrzesza ideę patronatu artystycznego i dostosowuje ją do współczesnej, internetowej rzeczywistości. Patronite.pl działa na zasadzie subskrypcji – patroni wpłacają comiesięczne kwoty na konto autorów, a Ci mogą je wykorzystać na realizację artystycznych projektów.

Dla twórców to szansa na regularne finansowanie, które umożliwi rozwój ich pasji.  Z kolei odbiorcy – patroni – mogą nawiązać bliższe relacje z artystami i zyskać dostęp do ekskluzywnych materiałów, jak niepublikowane szkice, zdjęcia z procesu powstawania dzieł, tutoriale czy dedykowane prace”.

Podobne wpisy