Schodowski Artworks | Schodowski na patronite.pl!
21862
post-template-default,single,single-post,postid-21862,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Schodowski na patronite.pl!

Schodowski na patronite.plKochani, dotychczas zapraszałem Was tylko na mniejsze lub większe wystawy i prezentacje, które ku mojej wielkiej radości odwiedzaliście i nierzadko otrzymywałem od Was słowa uznania. Część z Was zakupiła lub otrzymała moje prace w prezencie i teraz zdobią ściany Waszych mieszkań, domów i biur. Postanowiłem pójść dalej i zapraszam Was do aktywnego uczestniczenia w moim procesie twórczym – zapraszam do swojej pracowni. Serwis Patronite.pl daje nam taką możliwość. Każdy z Was może już od dziś być moim patronem, a w praktyce mecenasem sztuki. Zachęcam do odwiedzin i nowoczesnej formy wspierania twórcy – nie będziecie żałować. To nowy etap w moim i Waszym życiu. Serdecznie dziękuję.

“Patronite.pl to nowoczesna platforma, która łączy utalentowanych twórców z ich odbiorcami. Portal wskrzesza ideę patronatu artystycznego i dostosowuje ją do współczesnej, internetowej rzeczywistości. Patronite.pl działa na zasadzie subskrypcji – patroni wpłacają comiesięczne kwoty na konto autorów, a Ci mogą je wykorzystać na realizację artystycznych projektów.

Dla twórców to szansa na regularne finansowanie, które umożliwi rozwój ich pasji.  Z kolei odbiorcy – patroni – mogą nawiązać bliższe relacje z artystami i zyskać dostęp do ekskluzywnych materiałów, jak niepublikowane szkice, zdjęcia z procesu powstawania dzieł, tutoriale czy dedykowane prace”.

No Comments

Post a Comment